شرکت دنیای پویانمایی امید با کسب مجوز شماره 7834/95/13 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1387 با مدیریت خانم آرزو مرادی فعالیت خود در زمینه های فرهنگی و هنری شروع کرد. گروه خلاق تخصصی و حرفه ای در این مدت تولید انواع برنامه های انیمیشن، موشن گرافیک، تیزر، کلیپ، مستند، تبلیغات و ایده پردازی، تصویربرداری، تدوین، طراحی سایت و برنامه نویسی، برگزاری جنگ های زنده و همایش های عمومی و تخصصی و ... انجام داده و از سوی مجامع داخلی و خارجی بارها مورد تقدیر گرفته و جوائز ارزنده ای دریافت کرده است. پویانمایی امید مفتخر خواهد بود که همکار و همراه شما سازمانها و ادارات و مجامع و شرکت های دولتی و خصوصی در ارائه هر چه بهتر انواع خدمات فرهنگی، هنری و تبلیغاتی و.. باشد. با ما همراه باشید.

ایمیل : info@omidcompany
اینستاگرام : omidcomany
تلگرام : t.me/omidcompany
Welcome to Omid.Company

انیمیشن حضرت رقیه و محله دود، به مرحله نهایی راه یافتند.

خانه  /  بلاگ خبری   /  انیمیشن حضرت رقیه و محله دود، به مرحله نهایی راه یافتند.

انیمیشن حضرت رقیه و محله دود، به مرحله نهایی راه یافتند.

انیمیشن حضرت رقیه و محله دود، کاری از شرکت دنیای پویانمایی امید، به کارگردانی آرزو مرادی، در بخش جلوه های بصری  به عنوان ۱۱ اثر منتخب  نخستین  جشنواره ملی پویانمایی در همدان  به مرحله نهایی راه یافتند.

 آثار منتخب پویانمایی در بخش فیلم‌های کوتاه ، فرهنگی و جلوه‌های بصری معرفی شد

آثار منتخب در بخش فیلم‌های کوتاه، آثار فرهنگی، عنوان‌بندی، دینی و آثار جلوه‌های بصری در این خبر معرفی و اعلام شده است.

 

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، آثار نخستین جشنواره ملی پویانمایی در همدان در بخش‌های فیلمنامه، فیلم‌های تبلیغاتی، فیلم‌های آموزشی، فرهنگی، عنوان بندی، دینی، جلوه‌های بصری، دانشجویی، آسیب‌های اجتماعی، انقلاب و دفاع مقدس و موشن گرافیک است.

آثار بخش جلوه‌های بصری شامل  محله دود (آرزو مرادی)، ، «حضرت رقیه» (آرزو مرادی  «آشیانه مهر» (محمد مهدی خداکرمی)، «نگینی بر خاک» (محمد حسن عابدی‌نژاد)، «انتخاب هوشمند» (محمد جواد شجاعت‌مند))، «زیر این طاق کبود (قسمت اول)» (محمد جواد شجاعت‌مند)، «قصر کویر» (محمد حسن عابدی‌نژاد)، «کل» (حسین مظلوم)، «مجموعه تیزرهای سه بعدی» (ریحانه کاوش)، «مدافعان حرم» (عابدین محمدی)، «مسافران اربعین» (رسول گورکانی) است که به عنوان ۱۱ اثر منتخب این جشنواره به مرحله نهایی راه یافتند.

در بخش فیلم‌های کوتاه هم «زادگاه زندگی» به کارگردانی علی نیکوکار، «زینو، زندگی نو» به کارگردانی وریا نیک‌منش، «شالاپ شولوپ» به کارگردانی هادی خجسته، «طلای شیرین» به کارگردانی حسین حسنشاهی و «پرزنتیسم» به کارگردانی امیر حسین معظمی هم جزو آثار منتخب این بخش هستند.

در بخش موشن‌گرافیک هم «انرژی خورشیدی» به کارگردانی علی نیکوکار، «به زیست» به کارگردانی میلاد شهبانی، «سبک زندگی» به کارگردانی فرهاد عباس‌نژاد، «سره نما» کاری از سامان ارشدی گرامی، «کرمان_Histoncal» به کارگردانی احمد نخعی، «من یک چاق خوشحال هستم» و «هشتگ» هر دو به کارگردانی میلاد شهبانی آثار منتخب این بخش هستند.

در بخش آثار فرهنگی هم هفت فیلم کوتاه، ۲۰ مجموعه، چهار سریال و یک موشن‌گرافیک به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند.

در بخش فیلم کوتاه «استریپی» به کارگردانی بابک و بهنودی نکویی، «الفابت» کاری از کیانوش عابدی، «دایره گچی» به کارگردانی بهار کیامقدم و سهیل سراجی، «روز برفی» به کارگردانی بابک و بهنود نکویی، «زنده بود» کاری از علیرضا فتاحی، «میم» به کارگردانی سیدمحمدرضا خردمندان و «ناگهان باد بر می‌خیزد» به کارگردانی ادریس سامانی، آثار منتخب این بخش هستند.

۲۰ مجموعه بخش فرهنگی راه یافته به بخش نهایی شامل «از همین امروز نه …» به کارگردانی نادر دهنوی، «آقا معلم و بچه‌ها» کاری از سید علی میرآغاسی، «این پسر پسری نمیشه» به کارگردانی اسماعیل جباری، سه سری از مجموعه «پارسا کوچولو» با عناوین شکمو، قهر آشتی و مسافر نوروزی کاری از بهزاد مظاهری و علی ذکوری، «پهلوانان» به کارگردانی سیاوش زرین‌آبادی، «جنگل دامون» کاری از هادی امیری و رها فرجی، «حکمت پنهان» به کارگردانی مریم خوش‌اقبال، «دومان و داستان‌های ایل – کوچ» کاری از پیمان دهقانی، «سارا و سامان» به کارگردانی ناهید صمدی امین، «شاهنامک» به کارگردانی مازیار محمدی‌نژاد، «طوطی نامه» کاری از وریا نیک‌منش، «قصه‌‌های کهن – آبروی بر باد رفته» به کارگردانییاسر محدثی، «ماجراهای آریتا» به کارگردانی امین قائدی، «ماهی بادکنکی» کاری از سلمی افکاری، «هزار افسان» به کارگردانی عباس جلالی یکتا و اصغر صفار و «همین حالا» در سه قسمت کاری از پژمان علی‌پور است.

«بچه‌های هفتاد قله» با کارگردانی پیمان شریفی، «بشنو از نی» کاری از محمد صفار، «گلستان سرزمین من» به کارگردانی علیرضا کاویان‌راد و «نظر شما چیه» کاری از محمدرضا عابدی هم عناوین سریال‌های منتخب بخش فرهنگی جشنواره به شمار می‌روند.

در بخش عنوان‌بندی «ایریلیق» (سجاد صبوری) و «تیتراژ برنامه کوک طلایی» (آرمین بهاری)، «Africa Today»، «The Isle» و «UnReported Opener» هر سه با طراحی بهروز قزل، «آشپزی خانواده یک طعم امروز شبکه یک» (حسین جاودان)، «تیتراژ برنامه هفت» (حامد عزیزی)، «تیتراژ پایانی فیلم سینمایی زار» (سامان ارشدی)، «چشم جنگ» (حامد عزیزی)، «دورهمی» (جواد اشرفیان)، «روزی روزگاری ایران» (امیر حسین معظمی)، «سکانس سلامت» (علی معصومی)، «سی و پنج» (محمدرضا رستمی) و «ملاقات شیشه‌ای» (حامد عزیزی) آثار هستند که به مرحله نهایی جشنواره راه یافته‌اند.

در بخش آثار دینی، موشن‌گرافیک «بعثت خون» به کارگردانی عباس ایمانیان و مجموعه «داستان‌های قرآنی» کاری از سعید شاهوردی دو اثر منتخب این بخش به شمار می‌روند.

همچنین هشت فیلم کوتاه جزو آثار منتخب بخش دینی جشنواره هستند که شامل «دو نفر بر فراز یک منبر» به کارگردانی عبدالامیر سبیعی، «راه بهشت» کاری از علی نیکوکار، «سلام» به کارگردانی عباس عباسی وزین، «قرار» کاری از وریا نیک‌منش، «قصه نجف» به کارگردانی سعید ترخانی، «نماز وحدت» کاری از شهرام بیگی هرچگانی، «وصال» به کارگردانی عدنان نصاری و «همه ایمان» کاری از سید مصطفی حسینی می‌شود.
«سلام بابا» به کارگردانی رسول آذرگون، «قصه‌های پیامبران» کاری از وحید هماتاش و سلمان خورشیدی و «خادم کوچک» به کارگردانی سید علی موسوی‌نژاد سه سریال در بخش آثار دینی هستند که به مرحله نهایی راه یافتند.

 

 

بدون دیدگاه
ارسال دیدگاه